• +90 533 612 69 46
  • +90 533 612 69 46
  • info@tapasan.net

Kurumsal

Ürün Kategorileri

Kurumsal

2011 yılında kurulan firmamız; teknik kauçuk, dayanıklı bez ve korozyona dayanıklı metal aksamları ihtiva eden boru tıkama balonları, boru test balonları, boru nokta tamirleri yapan ürünler üretmekte olup özel isteklere göre mukavemetli hortumlar, her çeşit aşınma olaylarının gözlendiği metal parçalarının kauçuk kaplanması ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

2012 yılında itibaren İngiltere, Fransa, İtalya, Almanya, BAE gibi yurtdışı ülkelerine satışlar yaparak kalitesini kanıtlamıştır. Bu hızlı ilerlemenin durmadan devam edebileceği alt yapıya sahiptir.
 
Bünyemizde çalışan arkadaşlarımızda ürettiğimiz ürünlerin imalatında uzun yıllar çalışmış, bilgi, tecrübe ve fikirlerini paylaşmak adına bu çatı altında toplanmışlardır.
 
Ekip olarak ürettiğimiz ürünlerin teknik ürünler olduğunun farkındayız ve güvenliğin en önemli unsur olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle ürettiğimiz ürünlerin; akışkanlar ile testlerinde çalışma basınçlarının çok üzerinde testlere tabi tutarak firmamızın itibarını ve müşterilerinizin güvenliğini riske atmamaktayız.