• +90 533 612 69 46
  • info@tapasan.net
Bizimle İletişime Geçin

Kurumsal

TAPASAN, 2011 yılından beri kauçuk, yüksek mukavvemetli bez ve korozyona dayanıklı metal aksamlardan oluşan boru tıkama kanal balonu, kanal test balonu ve nokta tamiri yapan ürünler üreten sektörünün önde gelen firmalarındandır.

Günümüzde 47'den fazla ülkeye satış yaparak üstün kalite ve mühendislik alanında yetkinliğini kanıtlayıp, bu hızlı ilerlemenin sürdürülebilir olmasını sağlayan bir altyapıyı bünyesinde sağlamıştır.


Türkiye'de 1450 m2 kapalı alandan üretim yapan firmamızda  çalışan inivatif takım arkadaşlarımızla müşterilerin ihityacına yönelik geniş ürün yelpazesiyle her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

 

Vizyonumuz

Ekip olarak ürettiğimiz ürünlerin teknik ürünler olduğunun farkındayız ve güvenliğin en önemli unsur olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinçle ürettiğimiz ürünlerin; akışkanlar ile testlerinde çalışma basınçlarının çok üzerinde testlere tabi tutarak firmamızın itibarını ve müşterilerinizin güvenliğini riske 

Değerlerimiz

Müşteri Odaklı

Fast Solutions

Hunger For Innovation

+
11
Sektörel Tecrübe 10 yıldan fazla sektörel tecrübemiz ve uzman ekibimiz sayesinde işinize uygun en hızlı ve kolay çözümleri sizlere sunuyoruz.
1700
Kapalı Alan 1700 m2 kapalı alanımız sayesinde stoğumuzda bir çok ürün çeşidi bulundurabilmekteyiz.
+
47
Ülke Çalıştığımız 47'den fazla ülke ve bayilerimiz sayesinde size daha hızlı ürün tedarik edebilmekteyiz.